Przedsiębiorstwo Fiedler

O firmie

Kilka słów o naszej firmie

Przedsiębiorstwo Fiedler prowadzi działalność w branży budowlanej od 1995 roku. Siedziba mieści się w Chrząstowie, w powiecie śremskim, na terenie województwa wielkopolskiego. Zajmujemy się usługami ogólnobudowlanymi a w szczególności wykonaniem dociepleń i renowacji elewacji, wypożyczeniem rusztowań oraz sprzedażą materiałów budowlanych. Ponadto oferujemy profesjonalny techniczny nadzór wykonania inwestycji oferując kosztorysy, kierownictwo i nadzór inwestorski, przeglądy budowlane, odbiory budowlane, certyfikaty i audyty energetyczne.

Wykonaliśmy ponad 500 tys. m2 elewacji.

Dewizą Naszej Firmy jest przede wszystkim dbałość o jakość wykonanych przez Nas Usług która to zaowocowała poprzez otrzymanie Certyfikatu „NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W BUDOWNICTWIE” przyznaną przez Kapitułę Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością działającą pod patronatem Ministerstwa Gospodarki. Jesteśmy pięciokrotnym laureatem tego wyróżnienia w roku 2009, 2011, 2013, 2016, 2018, uzyskaliśmy również Najwyższe Biznesowe Wyróżnienie Roku IKAR BIZNESU.
Ponadto otrzymaliśmy za utrzymanie wysokich standardów usług wyróżnik Ranking „WIELKOPOLSKA MARKA” oraz wyróżnik ekologiczny „GREEN FRIENDLY”.
Zatrudniamy około 40 osobową kadrę pracowniczą która posiada wysokie kwalifikacje z długoletnim stażem i mamy dobrze przygotowane zaplecze techniczno – finansowe by móc sprostać każdemu zadaniu.
Przygotowujemy przyszłą kadrę dając możliwość młodocianych pracownikom wyuczenia się zawodu – Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.
Od początku Naszej działalności jesteśmy aktywnym członkiem WIELKOPOLSKIEJ IZBY BUDOWNICTWA i CECH RZEMIOSŁ RÓŻNYCH w Śremie.
Uczestniczymy w programie ogólnopolskim „RZETELNA FIRMA” a także Firma udziela się aktywnie w wszelkich inicjatywach charytatywno – społecznych dotyczących lokalnej społeczności.

Certyfikaty i rekomendacje

Wielkopolska Izba Budownictwa